Opravdu chcete registraci zrušit?


Přihlášení sportovci

Filtrovat podle školy:
Filtrovat podle disciplíny:

Registrovaní sportovci

Nalezení sportovci: 97

SportovecŠkolaDisciplíny
Bečvář PetrVysoká škola chemicko-techologická v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Bryks VojtěchVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Burda MatějTechnická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Bušková Anežka České vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Čech PetrUK - Lékařská a farmaceutická fakulta v Hradci Královéorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Černocký LiborVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Drahoňovský MatoušVysoké učení technické v Brněbeach volejbal (muži) – muži
DRAHOVZALOVÁ Natálie Univerzita Pardubiceplavání (ženy) – 200 m polohový závod
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m prsa
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m znak
Formánková PavlaVysoké učení technické v Brněbeach volejbal (ženy) – ženy
Harrisová HelenaJihočeská univerzita v Českých Budějovicíchbeach volejbal (ženy) – ženy
HEŘMÁNKOVÁ AndreaUniverzita Pardubicestolní tenis (ženy) – dvouhra
Hirš OtakarMasarykova univerzitaorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Hiršová GabrielaTechnická univerzita v Liberciorientační běh (ženy) – krátká trať
orientační běh (ženy) – sprint
Horvát PetrVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Janebová BarboraVysoká škola chemicko-techologická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Ježková Nikola VŠE - Fakulta managementu v Jindřichově Hradciatletika (ženy) – 100 m
atletika (ženy) – 200 m
Kavánková IvaUniverzita Tomáše Bati ve Zlíněorientační běh (ženy) – krátká trať
orientační běh (ženy) – sprint
Kohlmannová AnetaUniverzita Karlova v Prazestolní tenis (mix) – čtyřhra mix
stolní tenis (ženy) – dvouhra
Kolísek JosefVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Kopecká EliškaVysoké učení technické v Brněbeach volejbal (ženy) – ženy
Koubová DominikaVysoká škola chemicko-techologická v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Krásná KateřinaČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (ženy) – ženy
Kučera MartinVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Locker TomášVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Měšťan OndřejČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Míchalová ŠárkaČeské vysoké učení technické v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať
orientační běh (ženy) – sprint
Mokrý OndřejVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Nechanický JanVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Novák DavidVysoká škola chemicko-techologická v Prazekuželky (muži) – muži
Novák PetrVysoké učení technické v Brněbeach volejbal (muži) – muži
Paleček OndřejVysoká škola ekonomická v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Pavlovec DanTechnická univerzita v Liberciorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Pekařová Jana Univerzita Karlova v Prazeatletika (ženy) – 3000 m
orientační běh (ženy) – krátká trať
orientační běh (ženy) – sprint
Podhorná PetraVysoké učení technické v Brněbeach volejbal (ženy) – ženy
Pokorný DavidUniverzita Tomáše Bati ve Zlíněorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Pompura DanielVysoké učení technické v Brněorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Pomykal ŠimonVysoké učení technické v Brněbeach volejbal (muži) – muži
Portyšová NikolaMasarykova univerzitakuželky (ženy) – ženy
Procházka Adam České vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Procházka RomanVysoká škola báňská - Technická univerzita Ostravaplavání (muži) – 100 m znak
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Provazník AdamVysoké učení technické v Brněbeach volejbal (muži) – muži
Rýgl OndřejVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Semerádová Veronika Jihočeská univerzita v Českých Budějovicíchbeach volejbal (ženy) – ženy
Semíková LucieČeská zemědělská univerzita v Prazeorientační běh (ženy) – krátká trať
orientační běh (ženy) – sprint
Svitana JánVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Šafka SebastianUniverzita Karlova v Prazeorientační běh (muži) – krátká trať
orientační běh (muži) – sprint
Šépka MatějČeské vysoké učení technické v Prazebeach volejbal (muži) – muži
Šubíková MagdalenaVysoké učení technické v Brněbeach volejbal (ženy) – ženy
TÁBORSKÁ KristýnaUniverzita Pardubiceplavání (ženy) – 100 m motýlek
plavání (ženy) – 100 m volný způsob
plavání (ženy) – 50 m motýlek
plavání (ženy) – 50 m volný způsob
Václavek JanVysoké učení technické v Brněstolní tenis (muži) – čtyřhra
stolní tenis (muži) – dvouhra
Vaněček VítTechnická univerzita v Liberciplavání (muži) – 100 m volný způsob
plavání (muži) – 50 m prsa
plavání (muži) – 50 m volný způsob
Veigertová GabrielaTechnická univerzita v Liberciatletika (ženy) – 1500 m
atletika (ženy) – 3000 m
Viesner VojtěchMasarykova univerzitastolní tenis (muži) – dvouhra
Znamenáčková BarboraTechnická univerzita v Libercikarate (ženy) – KATA
karate (ženy) – KUMITE do 68 kg
karate (ženy) – KUMITE nad 68 kg
Žižlavský TomášVysoké učení technické v Brněkuželky (muži) – muži