České akademické hry: I přes teplotní rekordy se sportuje

19. 6. 2022

V neděli 19.6. vládlo v Českých Budějovicích tropické počasí, sportovci ale i tak naplno bojovali v basketbalu, a nejen o medaile zápasili ve florbalu.

Florbalové zápasy zpočátku dne začaly na dvou sportovištích zvlášť. Během ranních hodin se utkalo ještě několik zápasů základní části. V českobudějovické Sportovní hale dopoledne skončilo zápasy o 5. místo mužů a žen, zatímco v TJ Lokomotiva probíhalo semifinále a finále mužů i žen až do večerních hodin. Ke zlaté medaili gratulujeme florbalistům z České zemědělské univerzity a florbalistkám z Univerzity Karlovy v Praze!

Rušno bylo i ve Sportovní hale Pedagogické fakulty JU. Po dvou dnech vypjatých volejbalových zápasů zde volejbal vystřídal basketbal, který je též rozložen do dvou dnů a finálové zápasy tak nastanou v pondělí.  

V pondělí se budou odehrávat sportovní zápolení celkem v pěti různých sportech, nabitý program her pokračuje až do středy 22. června.

Kompletní výsledky a detailnější informace o 20. ročníku Českých akademických her naleznete na tomto webu. O průběhu her též informujeme na našem Facebooku Instagramu.

Zpět na aktuality