České akademické hry: Boje pokračují na vodě i na pevnině

18. 6. 2022

České akademické hry se přehouply přesně do poloviny, jelikož sobota je již jejich čtvrtým dnem. I o víkendu se vydatně sportovalo, a také fandilo.

Hned od rána se opět Na Sádkách pokračovalo ve volejbale. Za velké podpory fanoušků tentokrát bojovaly o medaile týmy žen. Zlatou medaili po výhře v pátém setu získává Masarykova univerzita.

Sobota se také nesla v duchu veslování, které po celý den probíhalo na řece Vltavě v Českých Budějovicích. Do odpoledních hodin za krásného počasí probíhaly napínavé závody, nejúspěšnějšími v této disciplíně jsou reprezentanti Univerzity Karlovy.

Další sportovní disciplínou, která byla v sobotu započata, je florbal. Zatímco muži hráli v TJ Lokomotiva, ženy zápasily v českobudějovické Sportovní hale. Odehráno bylo mnoho zápasů mezi univerzitními týmy, na něž zítra naváže semifinále, zápas o 3. místo a finále.

V neděli samozřejmě hry pokračují, na programu bude dovršení zápasů ve florbale a zahájení basketbalových utkání.

Kompletní výsledky a detailnější informace o 20. ročníku Českých akademických her naleznete na tomto webu. O průběhu her též informujeme na našem Facebooku Instagramu. Nabitý program pokračuje až do středy 22. června.

Zpět na aktuality